• WIELKI FINAŁ! WOŚP

• Ogromne serca w Gminie Dąbie, podczas niedzielnego finału WOŚP udało się uzbierać łącznie:

45327.70 zł. Gratulacje dla nas wszystkich. Poniżej tekst podziękowań od SZTABU WOŚP:

32. Wielkie Granie w Pomaganie uważamy za zamknięte!

Przyszedł czas na podziękowania.

Nie sposób w jednym poście wymienić wszystkich wspaniałych darczyńców, którzy grali z nami podczas tegorocznego Finału WOŚP. Z serca wszystkim dziękujemy.

Było Was w tym roku tak wielu! Tak dużo podarowaliście, sprawiając ogromną radość swoją hojnością, nie tylko nam, organizatorom wydarzenia, ale ludziom. Tym, którzy wspierając szczytny cel, zakupili przedmioty przez Was darowane. Graliśmy „dla płuc po pandemii”. Płuca to tlen, a tlen – to życie. Wspierając akcję WOŚP, podarowaliście komuś życie. Czy może być jakiś inny, cenniejszy dar? Dziękujemy Wam za to!

Niebawem spotkamy się ponownie, by uhonorować Was wszystkich w sposób bardziej namacalny.

Dziękujemy kwestującym Wolontariuszom i ich opiekunom.

Za zaangażowanie, poświęcony czas i radość, z jaką wykonywaliście swoją misję.

Artyści! Bez Was w ogóle nie byłoby Finału! Maluchy, Młodzież, Rodzice. Duzi i mali. Amatorzy i profesjonaliści. Podzieliliście się z nami swoją twórczością, talentami i pozytywną energią. Do dziś w nas wibruje i pewnie na długo zostanie. Dzięki wielkie za to!

Dziękujemy wszystkim członkom Sztabu WOŚP Gminy Dąbie przy SP Gronów oraz współorganizatorom: Urzędowi Gminy Dąbie i ZSP w Dąbiu za bezinteresowne wsparcie i pracę włożoną w przygotowanie 32. Finału WOŚP. I jego realizację.

Wszystkim strażakom z jednostek gminnych OSP (Dąbie, Nowy Zagór, Ciemnice, Kosierz, Szczawno) za obecność, wsparcie w kwestowaniu w terenie z wolontariuszami.

Dziękujemy funkcjonariuszom Powiatowej Komendy Policji w Krośnie Odrzańskim za profesjonalną odprawę naszych Wolontariuszy i wspierające czuwanie podczas całego Finału.

Dziękujemy Gmino Dąbie, za obecność, świetną zabawę i hojność. Wygraliśmy wspólnie rekord!

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Siema!

I zdrowia. Co najmniej morsiego