Strona główna
📚🎓 Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 🎓📚
To już koniec kolejnego roku szkolnego!
Wczoraj, 25 czerwca 2026 roku, odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły. Ósmoklasiści po raz ostatni spotkali się w szkolnych murach jako uczniowie naszej placówki, żegnając się z wychowawczynią, nauczycielami oraz pracownikami szkoły.
Dziś natomiast odbył się uroczysty apel podsumowujący rok szkolny dla uczniów klas I–VII. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wójt Gminy Dąbie Pan Bogusław Zaraza, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dąbie Pan Piotr Dudek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aleksandra Miechowicz oraz licznie przybyli rodzice.
🎨 Ceramiczne cudeńka naszych przedszkolaków
Takimi cudeńkami starszaki zakończyły cykl zajęć ceramicznych.
👧👦 5-latki przygotowały wyjątkową niespodziankę dla 6-latków
Wczoraj spotkała 6-latków super niespodzianka. Młodsi koledzy z grupy 5 latków uroczyście pożegnali starszych kolegów. Przygotowali krótki program artystyczny i własnoręczne wykonane magnesy. Było nam ogromnie miło, dziękujemy.
🚦 Spotkanie z policją – jak bezpiecznie spędzić wakacje
24 czerwca naszą szkołę odwiedzili funkcjonariusze Policji z Krosna Odrzańskiego, którzy przeprowadzili z uczniami rozmowę profilaktyczną na temat bezpiecznych wakacji. Podczas spotkania przypomniano najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą, w górach i na drodze.
Dziękujemy Policjantom za cenną lekcję, poświęcony czas oraz przekazaną wiedzę. Mamy nadzieję, że zdobyte informacje pomogą naszym uczniom spędzić wakacje bezpiecznie i odpowiedzialnie.
🌞 Wakacje tuż-tuż! Ostatni klasowy wyjazd czwartoklasistów
Wakacje coraz bliżej, klasa 4 wybrała się dziś na spacer wśród pól i kwietnych łąk. Celem było Łowisko Admar w Dąbiu. Czas upłynął szybko na konsumpcji pysznych dań i lodów, bitwie na wodne pistolety, grach, zabawach i rozmowach. To była ostatnia klasowa aktywność, teraz już tylko oczekiwanie na świadectwa i upragnione wakacje.