• RADA RODZICÓW

• Rada Rodziców przypomina i prosi o wpłaty na rzecz szkoły i uczniów:

składka 100 zł* / od rodziny, nr konta: 84 9656 0008 0007 8227 2000 0001

• Rozpoczęcie roku szkolnego w Połupinie

• W filii w Połupinie rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024 dokonała Pani P.O. Dyrektora Monika Kaczmarczyk w asyście trzecioklasistów. Uroczystość uświetnił również swoją osobą Wójt Gminy Dąbie Bogusław Zaraza. Dzieci odbyły również spotkania z wychowawcami w świeżo wymalowanych klasach. Odbyła się też Msza święta, podczas której Ksiądz Proboszcz Andrzej Cieślak poświęcił tornistry i przybory szkolne. Dzieci otrzymały również obrazki z wizerunkiem patronki naszej parafii - błogosławionej Karoliny Kózki. Wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów w nauce i w zabawie.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• 4.09.2023 roku w Dąbiu odbyło się krótkie, ale bardzo uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Witaliśmy bardzo serdecznie wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klasy pierwszej i czwartej, którzy rozpoczynają nową przygodę. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie - Wójtowi Gminy Dąbie Bogusławowi Zarazie, Pani Olimpii Tomczyk-Iwko. Wójt wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Pani mgr Monice Szkolniak Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Życzymy wszystkim udanego i spokojnego roku szkolnego