• Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenia roku szkolnego 2022/2023.

Ósmoklasiści, 22.06.2023 9:00

klasy 1-6

Dąbie, 23.06.2023 r. 9:00

Połupin, 23.06.2023 r., 8:00

• „1:0 dla niemieckiego!”

• „1:0 dla niemieckiego!”- Taki tytuł nosi konkurs organizowany przez Goethe Institut, w którym bierze udział szóstka chłopców naszej szkoły: Hubert Janowiak, Wojciech Janicki, Maciej Miechowicz, Jakub Bobiński, Filip Bożemski i Krystian Malczyk. Właśnie otrzymaliśmy informację, że nasza drużyna zakwalifikowała się do finału w Warszawie. Ich filmik konkursowy spodobał się jury i w październiku uczniowie pod opieką pani Heleny Chwirot i pana Janusza Czarnowskiego zawalczą o trzydniowy pobyt w Berlinie i trening z drużyną Hertha Berlin, przed nimi mecze piłkarskie i quiz językowy.

Goethe-Institut Warschau

• DIGITAL YOUTH FORUM 2023

• Już 06.06.2023 r. odbędzie się DYF.

Digital Youth Forum (DYF) poświęcone jest edukacji w zakresie pozytywnego, kreatywnego i bezpiecznego korzystania z internetu. Wydarzenie adresowane jest do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i klas 1-5 szkół ponadpodstawowych.

DYF 2023 odbędzie się 6 czerwca w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie. Organizatorzy przygotowali na widowni miejsce dla ponad 700 osób. Zapewnią im udział w sesjach oraz poczęstunek. (limit miejsc został już wyczerpany). Dzięki transmisji, pozostali uczniowie wezmą udział w forum zdalnie w klasach.