• Ferie 2023

• Życzymy udanych, śnieżnych i przede wszystkim bezpiecznych ferii odpoczywajcie i wracajcie do nas prędko

• FERIE ZIMOWE

• Biblioteka Gminna w Dąbiu, filie Kosierz oraz Połupin serdecznie zapraszają najmłodszych na ferie zimowe:

• MAMY REKORD!

• Mamy to! 29 000 zł

Wielkie, ogromne podziękowania dla Was wszystkich! Daliśmy radę!

Dziękujemy za wsparcie Wszystkich bez wyjątku, reprezentemtom Gminy, Rady Gminnej, Straży Pożarnej, Policjantom, Soltysom, Szkole Podstawowej w Gronowie, Bibliotece Gminnej, Darczyńcom, Rodzicom, Uczniom, naszym Nauczycielom, Uczniom, Gościom... zespołowi MAMADA, wokaliście Wiciu, utalentowanym tancerzom ze szkoły tańca i wszystkim, wszystkim, wszystkim!!!

Pięknie dzień, piękne wspomnienia!

• Muzeum w Szczawnie

• Zgodnie z ustaleniami z Radą Rodziców ZSP Dąbie, obrazy, które są pamiątką roczników kończących szkołę podstawową w Dąbiu przekazano na wystawę ciągłą do Muzeum Gminnego mieszczącego się w budynku szkoły w Szczawnie na 1 p. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oględzin.

• FINAŁ WOŚP 29.01.2023

• SIEMA! 31. Finał WOŚP zagra 29 stycznia 2023 roku pod hasłem:

Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

Przypominamy, że już 29.01.2023 (niedziela) w szkole podstawowej w Dąbiu odbędzie się 31. Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . Plan wydarzenia niebawem.

Nie uda się to bez Was! Was Przedsiębiorców, Was Mieszkańców, Was Rodziców, Was Uczniów, Was Nauczycieli... NAS - WSZYSTKICH!

Kto ma ochotę nam pomóc, wesprzeć - zapraszamy. Gadżety, fanty, vouchery śmiało można dostarczyć do sekretariatu w ZSP Dąbie.

Wiemy, że wielu z Was ma niesamowite kulinarne talenty - podzielcie się z nami, wesprzyjcie kawiarenkę, która będzie nam towarzyszyć podczas finału.

Na pewno uda nam się wszystko dopiąć na ostatni guzik, do dzieła! to SIEMA!

• Wielkie dyktando

• Rzeźba czy masa? Nie,nie rozwiązujemy starego problemu. To tytuł dyktanda szkolnego dla uczniów starszych klas. Właśnie się odbyło. Mistrzem został Szymon Dolot. On też będzie reprezentował szkołę na dyktandzie powiatowym. Tuż za nim miejsca zajęli - Zuzanna Drozd i Tomasz Rukawisznikow.

• ZDJĘCIA

• W dniach 10.01.2023 oraz 13.01.2023 od godziny 8:20 odbędą się zdjęcia klasowe oraz indywidualne.